Návod: Založení Google Ads účtu

Rozhodli jste se, že svůj web začnete propagovat pomocí PPC reklamy, ale nevíte jak na založení Google Ads účtu? Pak je tento návod určený právě vám. Pojďme se podívat, jak na to.

Pro založení Google Ads účtu přejděte na stránku ads.google.com, klikněte na tlačítko Začít a na další stránce se přihlaste do svého Google účtu.

Založeni Google Ads účtu

Účet můžete vytvořit také pro e-mailový účet mimo Google doménu. V takovém případě při přihlašování klikněte na odkaz Vytvořit účet.

Založeni Google Ads účtu

Až se přihlásíte do svého Google účtu, případně dokončíte nastavení nového, přijde na řadu samotné založení Google Ads účtu. Na další obrazovce kliknete na možnost Nový učet Google Ads.

Založení účtu Google Ads

Nyní už se nacházíte v rozhraní vašeho nově založeného účtu Google Ads. Pokud chcete mít svou inzerci maximálně pod kontrolou a nechcete ji nechat čistě na Google automatizaci, což vám určitě doporučuji, klikněte na odkaz Přepnout do režimu pro experty ve spodní části stránky.

Založeni Google Ads účtu

Na další stránce dostanete na výběr vytvoření kampaně na základě vašich cílů. Typy jednotlivých kampaní se budu zabývat v některém z příštích článků, a proto tento krok přeskočte a klikněte na možnost Vytvořit účet bez kampaně.

Založeni Google Ads účtu

Posledním krokem je potvrzení fakturační země, časového pásma a měny, ve které bude váš účet veden. Na tento krok si dejte pozor, protože tyto informace nebudete moci v budoucnu změnit.

Založeni Google Ads účtu

Nyní máte založený Google Ads účet a můžete začít pomocí PPC reklamy přivádět zákazníky na web. Potřebujete pomoc s nastavením nebo správou kampaní? Ozvěte se mi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *